Bullet Express Mutfak Robotu Kullanımı?
Bullet Express seti ile gelen Meal Maker Express aparatı her türlü sebze, meyve, et ve peyniri yalnızca birkaç saniyede doğrayıp dilimlemek için özel bir bıçak diski kullanır.

Dilimleme için yapmanız gereken bıçak diskini yukarı bakacak şekilde Meal Maker Express’in içine yerleştirmektir. Doğrama işleri içinse bıçak diski aşağı dönük olarak yerleştirilmelidir.

Bıçak yerleşiminden sonra dilimlenip doğranmasını istediğiniz yiyecekleri iticiyi kullanarak Meal Maker Express tüpüne yerleştirin. Malzemelerinizin toplanacağı kase ya da tavayı ayarladığınızda işiniz bitmiş olacak.

Meal Maker Express aparatı, karıştırma, sallama, kıyma ve buz kırma gibi birçok farklı işlem için kullanılabilecek bir doğrayıcı / karıştırıcı bıçağına da sahiptir.

Ekmek ya da pizzalar için karışım ve malzeme hazırlama işlerinde ise yassı bıçak diski kullanılabilir. İstediğiniz bıçak türünü ayarladıktan sonra tek yapmanız gereken yiyecek ya da karışımı Meal Mixer haznesine koymak.

Sıkma ünitesini kullanmadan önce en az 10 saniye süresince boş olarak çalıştırın ve ardından sıkılmasını istediğiniz meyve ya da sebzeleri iticiyi kullanarak hazneye yerleştirin. Ne isterseniz isteyin, birkaç saniye içinde hazır olacak.

Kullanımı kolay ve pratiktir, dizaynı itibariyle doğradığınız gıdaları direk salata tabağına, tencereye ya da tavaya koyabilirsiniz.
Ekmek hamuru, pizza ve tatlı karışımlarını da Bullet Express ile hazırlayabilirsiniz. Hızlı ve güçlüdür, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Brüt ağırlığı 8 kg.

mutfak robotu mutfak robotu mutfak robotu mutfak robotu mutfak robotu mutfak robotu mutfak robotu mutfak robotu mutfak robotu
mutfak robotu
Magic Bullet Mutfak Robotu
Magic bullet soğanları keser, sarımsakları kıyar, peynirleri rendeler ve mutfağınızda yapacağınız herhangi bir işi 10 saniye veya daha az bir zamanda telaş ve düzensizlik yaratmadan gerçekleştirir. Bununla beraber magic bullet bir kahve bardağından da fazla yer kaplamaz.
mutfak robotu
mutfak robotu
 mutfak robotu mutfak robotu nedir mutfak robotu kullanımı mutfak robotu sorular mutfak robotu kullananlar mutfak robotu sipariş mutfak robotu iletişim mutfak robotu nedir mutfak robotu sipariş
mutfak robotu
 mutfak robotu mutfak robotu nedir mutfak robotu kullanımı mutfak robotu sorular mutfak robotu kullananlar mutfak robotu sipariş mutfak robotu iletişim mutfak robotu nedir mutfak robotu sipariş mutfak robotu mutfak robotu nedir mutfak robotu kullanımı mutfak robotu sorular mutfak robotu kullananlar mutfak robotu sipariş mutfak robotu iletişim mutfak robotu nedir mutfak robotu sipariş

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler